Medarbejdere

Hos Bogh Skilte A/S er vi omkring 12 ansatte. Når vi har travlt har vi en række kompetente freelancere vi kalder ind til undsætning. Vi vil nemlig altid gerne sikre at vi kan holde hvad vi lover vores kunder, også selvom vi har travlt.

Ejer:

Tommy Schnedler Bogh

Mail: tommy@boghskilte.com

Medejer:

Lotte Ovesen

Mail: lotte@boghskilte.com

Medejer:

Christian Hammelsvang-Hindkjær

Mail: christian@boghskilte.com

Smed / Montør:

Peter Sejersen

Mail: peter@boghskilte.com

Printoperatør / Grafiker:

Bettina Damgaard Øe Nørgaard

Mail: bettina@boghskilte.com

Printoperatør / Skiltetekniker:

Sussi Østergård Vinbæk

Mail: sussi@boghskilte.com

Skiltetekniker:

Bonni Hesel Nielsen

Mail: bonni@boghskilte.com

Bogholder:

Tina Schnedler Bogh

Mail: tina@boghskilte.com

Printoperatør / Skilteteknikerelev:

Henrik Arnfeldt

Mail: henrik@boghskilte.com

Skilteteknikerelev:

Rasmus Ørnholdt Nielsen

Mail: rasmus@boghskilte.com

Skilteteknikerelev:

Pia Skov Christensen

Mail: pia@boghskilte.com

Skilteteknikerelev :

Jessica Toft

Mail: jessica@boghskilte.com

Bogh skilte